00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Еуро-мак Азија

  • Опис на компанијата:Сѐ што ви е потребно од алат! Нашата компанија е лидер во увоз и трговија со секаков вид на алат и помошни делови. Ние обезбедуваме сé што ви е потребно за вашиот бизнис и занает. Заедно го градиме вашето и нашето деловно портфолио.
  • Име на контакт лице:Ридван
  • Адреса:ул.122 бр.7, Бит пазар
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 534026
  • Телефон #:02 3121921
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи105
Член од20 Ное, 2012
Последна промена13:19:44 , 21 Ное, 2012
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка