00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Нисконапонска дистрибутивна опрема


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:-Автоматски прекинувачи
  -Диференцијална заштита - склопки
  -Заштита од пренапон и поднапон
  -Управување и контрола
  -Дистрибутивни табли и собирници
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Германија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Компјунет инженеринг

  • Опис на компанијата:Фирмата Компјунет Инженеринг започна со работа во 1999 година. Во изминатиот период фирмата значително ја зголеми дејноста преку зголемување на палетата на производи и услуги од областа на Автоматиката, Електриката, Информационата технологија и Телекомуникациите. Преку следење и проучување на најновите технолошки достигнувања настојување да обезбедиме ефикасна Информациона и телекомуникациска подршка за нашите клиенти. Компјунет Инженеринг е генерален дистрибутер за ВАГО (WAGO) и Шнајдер електрик (Schneider electric) во Македонија. Компјунет Инженеринг- Ваш партнер во светот на Информатиката, aвтоматикатa, електротехниката и телекомуникациите.
  • Име на контакт лице:Орце
  • Адреса:Владимир Комаров 1-а 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078238496
  • Телефон #:025211200
  • Факс #:022461108
  • Локација на мапа:Прикажи  025211200

  корисничка поддршка