00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Компјунет инженеринг

  • Опис на компанијата:Фирмата Компјунет Инженеринг започна со работа во 1999 година. Во изминатиот период фирмата значително ја зголеми дејноста преку зголемување на палетата на производи и услуги од областа на Автоматиката, Електриката, Информационата технологија и Телекомуникациите. Преку следење и проучување на најновите технолошки достигнувања настојување да обезбедиме ефикасна Информациона и телекомуникациска подршка за нашите клиенти. Компјунет Инженеринг е генерален дистрибутер за ВАГО (WAGO) и Шнајдер електрик (Schneider electric) во Македонија. Компјунет Инженеринг- Ваш партнер во светот на Информатиката, aвтоматикатa, електротехниката и телекомуникациите.
  • Име на контакт лице:Орце
  • Адреса:Владимир Комаров 1-а 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078238496
  • Телефон #:025211200
  • Факс #:022461108
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи10
Член од20 Дек, 2013
Последна промена16:48:08 , 13 Мар, 2015
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка