00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Напојување


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Напредeн систем за напојување - вистинско решение за секоја апликација.

  WAGO, со серијата EPSITRON ® 787 , нуди комплетен систем за напојување за индустриски апликации. Достапни се: монофазни и трифазни единици за напојување од фамилијата на продукти CLASSIC (12V, 24V или 48V), монофазни единици за напојување ECO (24V), трифазни единици за напојување PRO со екстра излезна моќност, овозможена од PowerBoost и TopBoost, и опционално Line Monitor. Исто така, овде се вклучени, баферирачки модули, непрекинати напојувања, непотребни модули за паралелна работа на единиците за напојување, како и прекинувачи на електрично коло за заштита од спој.
 • Категорија:Напојувања
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Германија
 • профил на компанијата

  Компјунет инженеринг

  • Опис на компанијата:Фирмата Компјунет Инженеринг започна со работа во 1999 година. Во изминатиот период фирмата значително ја зголеми дејноста преку зголемување на палетата на производи и услуги од областа на Автоматиката, Електриката, Информационата технологија и Телекомуникациите. Преку следење и проучување на најновите технолошки достигнувања настојување да обезбедиме ефикасна Информациона и телекомуникациска подршка за нашите клиенти. Компјунет Инженеринг е генерален дистрибутер за ВАГО (WAGO) и Шнајдер електрик (Schneider electric) во Македонија. Компјунет Инженеринг- Ваш партнер во светот на Информатиката, aвтоматикатa, електротехниката и телекомуникациите.
  • Име на контакт лице:Орце
  • Адреса:Владимир Комаров 1-а 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078238496
  • Телефон #:025211200
  • Факс #:022461108
  • Локација на мапа:Прикажи  025211200

  корисничка поддршка