00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Тенди Корпи

Тенди Корпи

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Стандардна
  - Стандардна тенда (корпа) изработена од алуминиумски и пластични елементи покриена со 100% акрилно или РVС платно.
  - Примена наоѓа за затворање на мали површини како тераси, прозори, светларници, излози, маркети и др.
  - Димензии: широчина: дo 5,5м ; испуст:до 1.5м

  Полукружна
  - Полукружна тенда (купола) изработена од алуминиумски и пластични елементи покриена со 100% акрилно или РVС платно.
  - Примена наоѓа за покривање на балкони, прозорци и влезни партии со лачни, елипсовидни или триаголни облици.

  Линк до нас: http://laplast-m.com.mk/product_outdoor/tendi-korpi/
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Лапласт-М
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Лапласт-М

  • Опис на компанијата:Лапласт-М е фирма со 45 годишна традиција на унапредување на производството, употреба на современи материјали, ефикасна монтажа и сервисирање на производите. При тоа стекнавме ниво на квалитетот заснован на стандардот ISO 9001 како и системот за управување со заштита на животната средина, системот за управување со заштита на животната средина ИСО 14001 како и системот за заштита и безбедност при работа ИСО 18000, согласно со процедурата на ТУВ НОРД.
  • Име на контакт лице:Мики
  • Адреса:Момин Поток б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038970291007
  • Телефон #:023097007
  • Факс #:023095800
  • Локација на мапа:Прикажи  023097007

  корисничка поддршка