00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Лапласт-М

  • Опис на компанијата:Лапласт-М е фирма со 45 годишна традиција на унапредување на производството, употреба на современи материјали, ефикасна монтажа и сервисирање на производите. При тоа стекнавме ниво на квалитетот заснован на стандардот ISO 9001 како и системот за управување со заштита на животната средина, системот за управување со заштита на животната средина ИСО 14001 како и системот за заштита и безбедност при работа ИСО 18000, согласно со процедурата на ТУВ НОРД.
  • Име на контакт лице:Мики
  • Адреса:Момин Поток б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038970291007
  • Телефон #:023097007
  • Факс #:023095800
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи19
Член од11 Апр, 2012
Последна промена10:52:40 , 13 Мај, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка