00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Изработка на фиксни конструкции


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Конструкции од челик, алуминиум, ковано железо, дрво, како и комбинација на истите материјали.
  Покриени со акрилно или PVC платно, поликарбонатни панели и други материјали.
  Тие се брзо и лесно монтажно-демонтажни. Различни модели како: летниковци, куполи, перголи, автонастрешници и сл.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Лапласт-М
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Лапласт-М

  • Опис на компанијата:Лапласт-М е фирма со 45 годишна традиција на унапредување на производството, употреба на современи материјали, ефикасна монтажа и сервисирање на производите. При тоа стекнавме ниво на квалитетот заснован на стандардот ISO 9001 како и системот за управување со заштита на животната средина, системот за управување со заштита на животната средина ИСО 14001 како и системот за заштита и безбедност при работа ИСО 18000, согласно со процедурата на ТУВ НОРД.
  • Име на контакт лице:Мики
  • Адреса:Момин Поток б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038970291007
  • Телефон #:023097007
  • Факс #:023095800
  • Локација на мапа:Прикажи  023097007

  корисничка поддршка