00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПВЦ Шахта округла

ПВЦ Шахта округла

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ПВЦ Шахта округла
 • Продавач:Мапласт-М
 • профил на компанијата

  Мапласт-М

  • Опис на компанијата:ВОДОВОДНИ ЦЕВКИ КАЗАНЧИЊА БОЈЛЕРИ WC ШКОЛКИ МИЈАЛНИЦИ ППР црева Цевки за куќна канализација Бунарски цевки Стандарни цевки со квалитет и дебелина
  • Име на контакт лице:Maplast-M
  • Адреса:Борис Трајковски б.б. (Првомајска)
  • Поштенски број:1050
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 356951
  • Телефон #:02 2777341
  • Факс #:02 2777341
  • Локација на мапа:Прикажи  022777341

  корисничка поддршка