00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Мапласт-М

  • Опис на компанијата:ВОДОВОДНИ ЦЕВКИ КАЗАНЧИЊА БОЈЛЕРИ WC ШКОЛКИ МИЈАЛНИЦИ ППР црева Цевки за куќна канализација Бунарски цевки Стандарни цевки со квалитет и дебелина
  • Име на контакт лице:Maplast-M
  • Адреса:Борис Трајковски б.б. (Првомајска)
  • Поштенски број:1050
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 356951
  • Телефон #:02 2777341
  • Факс #:02 2777341
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи18
Член од06 Апр, 2015
Последна промена09:48:02 , 15 Апр, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка