00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Лулашка Marrone

15%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Лулашка Marrone
  Материјал на изработка: Пластифицирани челични цевки
  Стабилно постоље
  Атрактивен дизајн
  Материјалот на ткаенината е водоотпорен
 • профил на компанијата

  Баламов Компани

  • Опис на компанијата:Се за вашиот дом, двор и балкон. Уникатен стил и дизајн. Секогаш одлучете се за врвен квалитет и супер ниски цени.
  • Име на контакт лице:Баламов Компани
  • Адреса:Гоце Делчев 5-а, с.Негорци
  • Град:Гевгелија , Македонија
  • Мобилен #:070 238250
  • Телефон #:034 230444  034230444

  корисничка поддршка