00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

HD- sprej za cistenje i vadenje na fleki i mastiki od tepisoni - ,,3M,, - Usa


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:HD - sprej za cistenje i vadenje na fleki i mastiki od tepisoni i drugi tkaenini. Pakuvanjeto e vo 600 ml se protresuva pred upotreba i se nanesuva na tretiranite mesta od tkaeninata. Toj e vo vid na bela pena se ostava da otstoi okolu 15 minuti i potoa se dejstvuva vrz nego so cetka, krpa .
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:САД
 • Минимална количина за нарачка:1 kom
 • профил на компанијата

  Елта инженеринг

  • Опис на компанијата:Елта Инженеринг проектира, изведува, опремува и одржува. Одржување на висок сјај на подови од мермер и гранит. ( хотел Александар Палас, Америчка Амбасада, Гробишта Бутел- капели, и други објекти. Вршиме бесплатна обука за одржување на високиот сјај од наша страна за Вашите вработени со производите на bellinzoni и 3М
  • Име на контакт лице:Снежана Поповска
  • Адреса:Мишко Михајловски 3-а лок.2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022784238
  • Факс #:022784238
  • Локација на мапа:Прикажи  022784238

  корисничка поддршка