00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чадор РА 035

10%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Димензија: 68cm
 • Категорија:Чадори
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Ексима
 • профил на компанијата

  Ексима

  • Опис на компанијата:Ексима има седумнаесетгодишна традиција во малопродажба и големопродажба. Од само неколку стотини артикли на самиот почеток, денес располага со повеќе од 15000. Продавниците се уредени по углед на големите светски системи од овој тип. Тоа се продавници-самопослуги за канцелариски и училишни материјали, патна опрема, како и пригодни и професионални подароци. Во продавниците на Ексима купувачот треба да посочи што е предмет на неговиот интерес, а службите на Ексима ќе ја издвојат и спакуваат робата и ќе ја достават до посочената дестинација во најбрз можен рок. Во овој погон се изработуваат: Презентациони табли Училишни табли Рекламни табли Канцелариска опрема Училишна опрема Стаклени витрини Преградни канцелариски ѕидови
  • Име на контакт лице:Exima
  • Адреса:ГТЦ 2 кат 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296300
  • Факс #:02 3296300
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:690 ден. 621 ден.

  Чадор РА 046

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:770 ден. 693 ден.

  ЧАДОР РА 007

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:690 ден. 621 ден.

  Чадор PA 056
  023296300

  корисничка поддршка