00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Базен 26788H

10%заштеда

Базен 26788H

Цената е со вклучен ДДВ
32.500 ден. 29.250 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Базен 26788H
  Димензии: 4x2x1
 • Категорија:Базени
 • профил на компанијата

  Атлантик комерц

  • Опис на компанијата:Атлантик комерц е основана во 1990 година од Божидар и Филимена Матиќ. Главна дејност на компанијата е трговија и продажба на најдбрите производи од групите : Играчки Очила Украси - Саати - Рачни часовници Бижутерија Друго - Чадори - Контролор за банкноти Гарантирано најдобар избор и цени за горенаведените производи. Ако сакате успешен бизнис, единствената работа што треба да ја направите е да не посетите. Имаме повеќе од 450 редовни клиенти од Македонија и регионот за кои се грижат 19 редовно вработени, во нашите простории кои што се состојат од : Изложбен салон – 600 м2 Магацини – 1500 м2 Продавница – 250 м2 Нашата компанија е прва и најдобра во оваа дејност во Македонија. Благодарение на изборот и квалитетот на производите Атлантик комерц е водечка компанија. Производите директно ги увезуваме од производителите кои се во Кина, Тајланд, Тајван, Индија, Бразил, Индонезија, Италија, Чешка, Грција, Србија и Црна Гора и Германија.
  • Име на контакт лице:Филимена
  • Адреса:Никола Мартиновски 79
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 234743
  • Телефон #:02 3119772
  • Година на регистрација:1990
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (4 оцени вкупно)

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:56.000 ден. 50.400 ден.

  Базен 26324

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:45.500 ден. 40.950 ден.

  Базен 26744

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:71.500 ден. 64.350 ден.

  Базен 26330

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:34.320 ден. 30.888 ден.

  Базен 26790H

  Цена со ДДВ:33.000 ден.

  Базен INTEX 26790

  Цена со ДДВ:27.000 ден.

  Базен INTEX 26788
  023119772

  корисничка поддршка