00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Fabbygo Inox ѓезве 700ml


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Fabbygo ѓезвето е лонче предвидено за варење на турско кафе, или било кој друг топол пијалок, со подолга рачка обложена со пластика која овозможува заштита на рацете од огнот, додека работ е свиен за потурање на течноста при служење.

  Fabbygo садовите се специјално наменети за подготовка на вкусна и здрава храна.

  Садовите од inox на fabbygo се полирани до висок сјај, изработени од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија.

  Пробајте ги нашите садови и уверете се дека и Вие можете за кратко време да приготвите здраво и вкусно а потоа садовите може лесно и брзо да ги исперете.

  Карактеристики на Fabbygo Inox ѓезве 700ml:

  Димензии:
  - 0,3мм ѕид на садот
  - Капацитет: 700ml
  - Материјал: inox, пластика
  - Шифра:89084

  #сезавашатакујна
 • Земја на потекло:Индија
 • профил на компанијата

  Алфи Техноцентар

  • Опис на компанијата:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Име на контакт лице:Бошко
  • Адреса:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Поштенски број:1000
  • Град:Куманово , Македонија
  • Мобилен #:076/266-994
  • Телефон #:031445210
  Цена со ДДВ:359 ден.

  Fabbygo Inox ѓезве 500ml

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:999 ден. 690 ден.

  Fabbygo inox сад 12хØ24cm 0.5mm

  39%заштеда
  Цена со ДДВ:999 ден. 600 ден.

  Fabbygo Inox Тава
  031445210

  корисничка поддршка