00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Алфи Техноцентар

Алфи Техноцентар

АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
50%заштеда
Цена со ДДВ:399 ден. 199 ден.

Fabbygo Inox ѓезве 700ml

39%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден. 600 ден.

Fabbygo Inox Тава

35%заштеда
30%заштеда
Цена со ДДВ:999 ден. 690 ден.

Fabbygo inox сад 12хØ24cm 0.5mm

23%заштеда
Цена со ДДВ:5.490 ден. 4.200 ден.

Fabbygo бојлер 80 литри

21%заштеда
Цена со ДДВ:6.990 ден. 5.490 ден.

Столица од бамбус

20%заштеда
Цена со ДДВ:1.259 ден. 999 ден.

Полнач со кабел + Полнач за автомоб ...

20%заштеда
Цена со ДДВ:4.990 ден. 3.990 ден.

Fаbbygo Алуминиумска скала

18%заштеда
Цена со ДДВ:3.700 ден. 2.999 ден.

Гарден сет - маса и 2 столици

18%заштеда
Цена со ДДВ:489 ден. 399 ден.

Полнач со кабел 2.1А

17%заштеда
Цена со ДДВ:7.190 ден. 5.900 ден.

Велосипед Viper Super Classic 2 26' ...

17%заштеда
Цена со ДДВ:1.699 ден. 1.399 ден.

Прскалка за Разладување 15m

17%заштеда
Цена со ДДВ:1.199 ден. 990 ден.

Прскалка за Разладување 7.5m

17%заштеда
Цена со ДДВ:14.990 ден. 12.390 ден.

Сет Sofa (кафено-бел)

17%заштеда
Цена со ДДВ:14.990 ден. 12.390 ден.

Сет Sofa (црно-бел)

17%заштеда
Цена со ДДВ:2.399 ден. 1.990 ден.

Прскалка за Разладување 30m


следна
Страна 1 од 4, вкупно 63 производи


070/287-777

корисничка поддршка