00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Џогери

Џогери

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Џогери
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  ВС Професионал

  • Опис на компанијата:V.S Profesional е ваш пријател во сегментот на хигиената. Со десетгодишно искуство во делот на хигиената, можеме слободно да кажеме дека сме една од најискусните компании во сегментот на објект Хигиена во Македонија. Нашиот избор е да продаваме високо квалитетни производи од реномирани сведски лидери во делот на хигиената и секогаш да бидеме во чекор со иновативната хигиена и да наоѓаме решенија за нашите клиенти.
  • Име на контакт лице:v.s-professional
  • Адреса:Румена Хаџипанзова 12/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070719846
  • Телефон #:070719846
  • Локација на мапа:Прикажи  070719846

  корисничка поддршка