00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Вајдо

Вајдо

Чистење со DPF на секаков вид возила, автомобили, камиони, комбиња. Даваме гаранција од 1 година за 40.000 км, соработуваме со сите овластени сервиси, нашата гаранција дека филтрите ќе ги исчистиме 100% може да се провери на секој овластен сервис. Имаме 22 годишно искуство, од 2000 година. Нашата ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 2 производи


070/287-777

корисничка поддршка