00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пригушувачи и издувни системи


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Пригушувачи и издувни системи
 • Продавач:Вајдо
 • профил на компанијата

  Вајдо

  • Опис на компанијата:Чистење со DPF на секаков вид возила, автомобили, камиони, комбиња. Даваме гаранција од 1 година за 40.000 км, соработуваме со сите овластени сервиси, нашата гаранција дека филтрите ќе ги исчистиме 100% може да се провери на секој овластен сервис. Имаме 22 годишно искуство, од 2000 година. Нашата секундарна дејност е продажба на сите видови гасови, издувни системи и делови за нив.
  • Име на контакт лице:Керим
  • Адреса:с.Камењане
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070 567409
  • Телефон #:070 736723  070736723

  корисничка поддршка