00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Вајдо

  • Опис на компанијата:Чистење со DPF на секаков вид возила, автомобили, камиони, комбиња. Даваме гаранција од 1 година за 40.000 км, соработуваме со сите овластени сервиси, нашата гаранција дека филтрите ќе ги исчистиме 100% може да се провери на секој овластен сервис. Имаме 22 годишно искуство, од 2000 година. Нашата секундарна дејност е продажба на сите видови гасови, издувни системи и делови за нив.
  • Име на контакт лице:Керим
  • Адреса:с.Камењане
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070 567409
  • Телефон #:070 736723

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи2
Член од12 Јул, 2023
Последна промена00:15:02 , 14 Јул, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка