00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Сопот

Сопот

Каменолом за производство на камен-варовник кој има широка примена во градежништвото, производството на вар, производство на микрогранулати за потребите на хемиската индустрија. Локацијата на рудникот-каменолом е во атарот на с.Сопот, Куманово, со директен асфалтиран пристапен пат во должина од 4,5 км ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 10 производи


070/287-777

корисничка поддршка