00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Сопот

  • Опис на компанијата:Каменолом за производство на камен-варовник кој има широка примена во градежништвото, производството на вар, производство на микрогранулати за потребите на хемиската индустрија. Локацијата на рудникот-каменолом е во атарот на с.Сопот, Куманово, со директен асфалтиран пристапен пат во должина од 4,5 км до автопатот Куманово-Табановце.
  • Име на контакт лице:Исени
  • Адреса:Црвена скопска општина 10, п.фах.876
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:070305782
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи10
Член од13 Ное, 2013
Последна промена00:15:02 , 26 Сеп, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка