00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Бел Пиатто

Бел Пиатто

БЕЛ ПИАТТО е создаден за уживателите на вкусна храна, италијански специјалитети и традиционални вкусови. Повелете на гурмански залак во БЕЛ ПИАТТО. Уживајте со семејството, пријателите и колегите во нашето разновидно мени и елегантно спакувани вкусови. Buon appetito.

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:150 ден.

Солена палачинка

Цена со ДДВ:130 ден.

Ладен сендвич

Цена со ДДВ:180 ден.

Хамбургер

Цена со ДДВ:250 ден.

Цезар врап

Цена со ДДВ:140 ден.

Рижото со зеленчук

Цена со ДДВ:180 ден.

Рижото со пилешко во кари

Цена со ДДВ:200 ден.

Паста Кватроформаџи

Цена со ДДВ:180 ден.

Паста Болоњезе


Страна 1 од 1, вкупно 16 производи


070/287-777

корисничка поддршка