00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Неоком

Неоком

НЕОКОМ е основан во мај 1990. Главната инвестиција во сите години од постоењето се вложувањата во едукацијата на сопствениот професионален кадар. Примената на најсовремените технологии, како и врвниот професионализам на стручниот кадар, придонесоа Неоком да стане водечка компанија во Македонија во сферата ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:25.970 ден.

HP 250 G8 Notebook PC

Цена со ДДВ:9.699 ден.

HP P22h G4 21.5-inch Monitor

Цена со ДДВ:45.500 ден.

HP ProDesk 400 G7 Small Form Factor ...

Цена со ДДВ:20.299 ден.

HP Elite Display E273m 27-inch Moni ...


Страна 1 од 1, вкупно 4 производи


070/287-777

корисничка поддршка