00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

HP Elite Display E273m 27-inch Monitor (1FH51AA)

HP Elite Display E273m 27-inch Monitor (1FH51AA)

Цената е со вклучен ДДВ
20.299 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Display size: 68,58 cm (27”)

  Aspect ratio: 16:9

  Native resolution: FullHD 1920x1080

  Brightness: 250 cd/m²

  Response time: 5 ms on/off

  Contrast ratio: 1000:1 static; 5000000:1 dynamic

  Input connector: 1 VGA; 1 HDMI (with HDCP support); 1 DisplayPort™ 1.2 (with HDCP support)

  Ports: 2 USB 3.0, 1 USB Type-C™ (upstream, power delivery up to 15 W)

  View angle: 178° horizontal; 178° vertica
 • Категорија:Монитори
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Неоком
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:3 години
 • профил на компанијата

  Неоком

  • Опис на компанијата:НЕОКОМ е основан во мај 1990. Главната инвестиција во сите години од постоењето се вложувањата во едукацијата на сопствениот професионален кадар. Примената на најсовремените технологии, како и врвниот професионализам на стручниот кадар, придонесоа Неоком да стане водечка компанија во Македонија во сферата на информатичките технологии. Континураниот пораст на компанијата во сите изминати години придонесоа Неоком да достигне завидно финансиско ниво, кое во 2002 година беше заокружено со новиот современ деловен објект со повеќе од 7.000 м2. СТРАТЕГИЈА И ВИЗИЈА - Да се задржи континуираниот и позитивен раст на компанијата, со што се заштитуваат интересите на акционерите. Имплементација на високите светски стандарди во ИКТ преку континуирано следење на најсовремените технологии и трендови - светските компании и нивните стандарди на дофат на корисникот. Големата конкуренција во ИКТ е само предизвик Неоком секогаш да биде чекор пред другите. Да продолжиме да бидеме привлечни за млади и талентирани експерти, создавајќи амбиент погоден за креативност и афирмација. МИСИЈА - На корисниците да им пружи врвни услуги, опрема и решенија, кои ќе им овозможат поголема конкурентност, квалитет и зголемување на нивниот бизнис. ДЕЛОВНИ АКТИВНОСТИ - Како водечка компанија во Македонија, Неоком има широк круг деловни активности: - Одржување и подршка на хардверска опрема; - Одржување, обука и поддршка за оперативни системи, бази на податоци и развојни алатки; - Проектирање и изведба на интегрирани компјутерски системи и мрежи; - Асемблирање на персонални компјутери; - Консултантски услуги од областа на ИКТ; - Апликативни решенија за Documet Management, архивирање, редакциски и агенциски систем, како и интегриран банкарски систем.
  • Име на контакт лице:Славко
  • Адреса:ул. Кузман Јосифовски Питу бр.15
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00389 (0)2 5511 200
  • Година на регистрација:1990
  • Број на вработени:50
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:12.900 ден.

  27" HP LED монитор Pro series refur ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:10.900 ден. 9.810 ден.

  DELL UltraSharp U2412M

  Цена со ДДВ:9.699 ден.

  HP P22h G4 21.5-inch Monitor

  Цена со ДДВ:3.750 ден.

  АКЦИЈА 20" Dell Professional refurb ...
  025511200

  корисничка поддршка