00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Термо Кинг

Термо Кинг

Термо Кинг е прв и единствен овластен Thermo King дилер и сервис во Македонија. Дел од најголемата мрежа на сервиси за разладен транспорт во светот, 500 сервиси во 75 земји и преку 1,400 Certi-Tech сервиси во Европа. Сеопфатен опсег на производни решенија специјално дизајнирани за контрола на температурата ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Страна 1 од 1, вкупно 10 производи


070/287-777

корисничка поддршка