00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Циглана Градец

 • Опис на компанијата:Циглана Тулана Градец е фабрика за произвотсво на бетонски елементи (Бекатон). Ивичњаци - парковски, ивичњаци за тротоари. Бекатон со разни димензии за тротоари, за паркинзи, улици, дворови и во боја (црвена, жолта, црна) и разна дебелина од 6цм до 8цм. Циглана Тулана Градец е основана во 1984 година и е една од најстарите приватни компани за производство на бетонски елементи.
 • Име на контакт лице:Адис Велија
 • Адреса:vizbegovo kacanicki pat
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Телефон #:070 326046
 • Година на регистрација:1982
 • Број на вработени:20
 • Годишна продажба:200000
 • Процент на извоз:20
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи13
Член од16 Сеп, 2012
Последна промена13:32:58 , 25 Апр, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка