00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

filigranski obetki i privezok-komplet

filigranski obetki i privezok-komplet

Цената е со вклучен ДДВ
2.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Racno izraboten komplet od sresro 999.vo
  kombinacija so biser.
  dolzina 3.3cm. i shirina 1cm.
 • Категорија:Накит
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Ателје Марјак
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:Доживотна
 • профил на компанијата

  Ателје Марјак

  • Опис на компанијата:Во Атеље МАРЈАК се изработува накит(обетки,привезоци.прстени и др)од сребро во филигранска техника. Начинот на изработка е рачен од самата изработка на сребрената жица,лотување на елементите па се дополирање до готов производ кој е уникатен. тел. за контакт -071342 055
  • Име на контакт лице:Марина
  • Адреса:Tome Arsovski br.22
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 71 342 055
  • Телефон #:071342055
  • Број на вработени:1
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:4.800 ден.

  filigranski privezok

  Цена со ДДВ:3.200 ден.

  filigranski privezok vo kombinacija ...

  Цена со ДДВ:3.200 ден.

  filigranski brosh
  071342055

  корисничка поддршка