00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ателје Марјак

  • Опис на компанијата:Во Атеље МАРЈАК се изработува накит(обетки,привезоци.прстени и др)од сребро во филигранска техника. Начинот на изработка е рачен од самата изработка на сребрената жица,лотување на елементите па се дополирање до готов производ кој е уникатен. тел. за контакт -071342 055
  • Име на контакт лице:Марина
  • Адреса:Tome Arsovski br.22
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 71 342 055
  • Телефон #:071342055
  • Број на вработени:1
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Следи1
Број на производи23
Член од15 Сеп, 2015
Последна промена12:07:00 , 06 Окт, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка