00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Бортас

  • Опис на компанијата:БОРТАС Е ГРАДЕЖНА ФИРМА , КОЈА ГО ЗГОЛЕМУВА КВАЛИТЕТОТ И СОЗДАВА НОВИ ВРЕДНОСТИ НА ОБЈЕКТИ ВО МАКЕДОНИЈА И ПОШИРОКО, ПРЕКУ ГРАДЕЖНИШТВО, ВИСКОГРАДБА, НИСКОГАРБА, ПРОЕКТИРАЊЕ И ИЗВЕБДА. Основана во 1994, Бортас е градежна фирма специјализирана за градежништво и градежно-занаетчиски работи, дизајн и инжинерство. Заедно со професионалниот пресонал ја донесоа фирмата до успехот кој го ужива денес. Денес фирмата има искуство стекнато со изведба на преку 100 проекти, кое ни овозможува да обезбедиме на нашите клиенти кавлитена изградба, проектирање и организација. Во 2006 година беше прогласена за 4та најдобара фирма во Македонија во областа на градежништвото, високоградба, нискоградба и хидроинжинеринг од Стопанска комора на Македонија.
  • Име на контакт лице:Бортас
  • Адреса:Аминта III 72-1/1 (Ленинова)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023227625
  • Факс #:02 3227625
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи36
Член од17 Фев, 2015
Последна промена15:53:46 , 11 Јун, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка