00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Студентска виза - Школување во Австралија


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ако сакаш да дојдеш и да студираш во Австралија, мораш да аплицираш за Aвстралиска студентска виза. Апликациите се оценети врз основа на одредени нивоа поставени од Одделот за доселеништво. Тоа значи дека твојата апликација зависи од тоа – од која земја доаѓаш и на кој курс сакаш да се запишеш. Повеќе информации на http://goo.gl/cyyuI
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Ариес
 • профил на компанијата

  Ариес

  • Опис на компанијата:ТА Ариес е една од водечките туристички агенции-оператори во земјата и регионот благодарение на својот висок бизнис стандард и одлична услуга,. Голем број туроператори го одбрале Ариес како партнер и во соработка со Ариес заднички биле создавани и продавани патувања и пакети и други деловни услуги за секој обичен купувач како и одредени корпоративни клиенти.
  • Име на контакт лице:Никола
  • Адреса:Марјан Божиновски 2 (Далматинска)
  • Поштенски број:7000
  • Град:Битола , Македонија
  • Телефон #:047224155
  • Факс #:047224155
  • Локација на мапа:Прикажи  047224155

  корисничка поддршка