00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Дизајн на веб страна

Дизајн на веб страна

Цената е со вклучен ДДВ
11.100 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:START

  Пакет Start - InOne.mk
  €180
  + ддв, годишно
  За онлајн промоција на мали бизниси: веб страна + Google промоција + рекламирање на Facebook
  Повеќе
  + 100€ + ддв, годишно – модул за продажба
  (e-commerce)
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:in one
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  in one

  • Опис на компанијата:Постави го твојот бизнис онлајн Сè на една платформа со многу можности за промоција на твоите услуги и производи.
  • Име на контакт лице:Ivana
  • Адреса:Партизански одреди
  • Поштенски број:42/2
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:023177888
  • Телефон #:070393004  070393004

  корисничка поддршка