00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Метални ормари за противпожарна заштита


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:метални ормари
 • Продавач:Сеф компани
 • Гаранција:5 години
 • профил на компанијата

  Сеф компани

  • Опис на компанијата:Нашите врати се изработени по највисоки стандарди, користејќи најквалитетни материјали (челик, медијапан, иверица и алуминиум). За истите нудиме 5 годишна гаранција. Сигурносните врати нудат врвно ниво на безбедност од обивање и разни видови на незгоди. Противпожарните врати заштитуваат од пожар и до 120 минути. Без разлика дали станува збор за деловен простор, или пак за Вашата фамилијарна викендица, сигурносните врати на Сеф Компани совршено одговараат.
  • Име на контакт лице:Nikola
  • Адреса:ул.520 бр.7
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075331099
  • Телефон #:023239139
  • Факс #:023124192
  • Локација на мапа:Прикажи  023239139

  корисничка поддршка