00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Сеф компани

  • Опис на компанијата:Нашите врати се изработени по највисоки стандарди, користејќи најквалитетни материјали (челик, медијапан, иверица и алуминиум). За истите нудиме 5 годишна гаранција. Сигурносните врати нудат врвно ниво на безбедност од обивање и разни видови на незгоди. Противпожарните врати заштитуваат од пожар и до 120 минути. Без разлика дали станува збор за деловен простор, или пак за Вашата фамилијарна викендица, сигурносните врати на Сеф Компани совршено одговараат.
  • Име на контакт лице:Nikola
  • Адреса:ул.520 бр.7
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075331099
  • Телефон #:023239139
  • Факс #:023124192
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи5
Член од02 Окт, 2013
Последна промена01:18:47 , 11 Фев, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка