00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ГПС Аларм за моторцикл


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Заштитете го својот моторцикл, скутер, Веспа или АТВ!

  Фунцкионалности на системот:
  • Заштита од кражба со далечинска електронска блокада
  • Заштита од неовластено користење со географско заклучување
  • Заштита од придвижување без запален мотор
  • Аларми за надминати брзини на движење
  • Далечинско активирање на сирена, блокада и географско заклучување
  • Реконструкција на траекторија на движење
  • Детални извештаи и анализи
  • Алармните дојави пристигаат преку емаил
  • Корисничка апликација за смарт телефон.

  Уредот е отпорен на вода и прашина истиот е со IPX6 стандардот, а при самата монтажа е скриен!!!

  Чувар за вашиот моторцикл!

 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Геонет ГПС
 • Гаранција:2 години
 • профил на компанијата

  Геонет ГПС

  • Опис на компанијата:Напредно GPS решение за флоти. УПРАВУВАЈТЕ СО ВАШИТЕ ВОЗИЛА. НАМАЛЕТЕ ГИ ТРОШОЦИТЕ ЗА ВАШАТА ФЛОТА И БИДЕТЕ ЕФИКАСНИ.
  • Име на контакт лице:Игор Стоилков
  • Адреса:Пиринска 23
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023290020
  • Факс #:02 3290021
  • Локација на мапа:Прикажи  023290020

  корисничка поддршка