00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Геонет ГПС

  • Опис на компанијата:Напредно GPS решение за флоти. УПРАВУВАЈТЕ СО ВАШИТЕ ВОЗИЛА. НАМАЛЕТЕ ГИ ТРОШОЦИТЕ ЗА ВАШАТА ФЛОТА И БИДЕТЕ ЕФИКАСНИ.
  • Име на контакт лице:Игор Стоилков
  • Адреса:Пиринска 23
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023290020
  • Факс #:02 3290021
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи2
Член од20 Апр, 2015
Последна промена10:47:22 , 04 Окт, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка