00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Куфер Benzi - црн BZ 4601

10%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Куфер од брендот Benzi
  Димензии: 60 cm. 39 x 59 x 23 cm
  Тежина: 3,6 Kg
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Ексима
 • профил на компанијата

  Ексима

  • Опис на компанијата:Ексима има седумнаесетгодишна традиција во малопродажба и големопродажба. Од само неколку стотини артикли на самиот почеток, денес располага со повеќе од 15000. Продавниците се уредени по углед на големите светски системи од овој тип. Тоа се продавници-самопослуги за канцелариски и училишни материјали, патна опрема, како и пригодни и професионални подароци. Во продавниците на Ексима купувачот треба да посочи што е предмет на неговиот интерес, а службите на Ексима ќе ја издвојат и спакуваат робата и ќе ја достават до посочената дестинација во најбрз можен рок. Во овој погон се изработуваат: Презентациони табли Училишни табли Рекламни табли Канцелариска опрема Училишна опрема Стаклени витрини Преградни канцелариски ѕидови
  • Име на контакт лице:Exima
  • Адреса:ГТЦ 2 кат 3/9
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023296300
  • Факс #:02 3296300
  • Година на регистрација:1989
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.200 ден. 1.980 ден.

  Куфер Benzi - црн BZ 4886

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.100 ден. 1.890 ден.

  Куфер Benzi - син BZ 4671

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:3.850 ден. 3.465 ден.

  Среден куфер Benzi - BZ 4598

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.200 ден. 1.980 ден.

  Куфер Benzi - тегет BZ 4886

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:3.700 ден. 3.330 ден.

  Куфер Benzi BZ 4832 60cm

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:4.700 ден. 4.230 ден.

  Куфер Benzi BZ 4832 70cm
  023296300

  корисничка поддршка