00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

I.G.A.T. масла и антифриз


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:I.G.A.T е германски бренд, основан во 2002 година од голем број на специјалисти и професионалци во сферата на масла и адитиви. Нуди комплетна програма и широк спектар на стандардни, како и високо специјализирани адитиви, автомобилски и инсдустриски масла.
  Производи:

  • Моторни масла
  • Масла за менувачи
  • Хидраулични масла
  • Антифриз

  Фабриката вклучува лаборатории, магацини и производствени капацитети, како и модерни машини за полнење и пакување.
  Контролирана според DIN EN ISO 9001: 2008 I.G.A.T. гарантира совршена состојба на сите производи што ги произведува.

  I.G.A.T. PLATIN производите се наменети да ги задоволат и надминат најригорозните меѓународни стандарди вклучувајќи API, ACEA и широк спектар на OEM спецификации за комерцијални дизел мотори, како и патнички автомобили.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Евро 07
 • профил на компанијата

  Евро 07

  • Опис на компанијата:"Евро 07" Македонија ДООЕЛ е основана во 2010г. во Скопје и е специјализирана за увоз и дистрибуција на резервни делови и масла за лесни и леснотоварни автомобили. Фирмата е директен увозник на резервни делови на повеќе од 100 водечки фирми –производители од Италија, Германија, Шпанија, Франција, Јапонија, Кореја, Кина и други, што е гаранција за потеклото и квалитетот на понудените производи. "Евро 07" Македонија ДООЕЛ им нуди на клиентите максимално широка програма на резервни делови од над 100 000 артикли за европски, јапонски и корејски лесни и леснотоварни автомобили со атрактивни цени, врвен квалитет и висок квалитет на услугата.
  • Име на контакт лице:Даниела
  • Адреса:Јадранска магистрала б.б. (Качанички пат)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076 339 288
  • Телефон #:02 2469 854
  • Локација на мапа:Прикажи  022469854

  корисничка поддршка