00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Евро 07

  • Опис на компанијата:"Евро 07" Македонија ДООЕЛ е основана во 2010г. во Скопје и е специјализирана за увоз и дистрибуција на резервни делови и масла за лесни и леснотоварни автомобили. Фирмата е директен увозник на резервни делови на повеќе од 100 водечки фирми –производители од Италија, Германија, Шпанија, Франција, Јапонија, Кореја, Кина и други, што е гаранција за потеклото и квалитетот на понудените производи. "Евро 07" Македонија ДООЕЛ им нуди на клиентите максимално широка програма на резервни делови од над 100 000 артикли за европски, јапонски и корејски лесни и леснотоварни автомобили со атрактивни цени, врвен квалитет и висок квалитет на услугата.
  • Име на контакт лице:Даниела
  • Адреса:Јадранска магистрала б.б. (Качанички пат)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076 339 288
  • Телефон #:02 2469 854
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи20
Член од12 Фев, 2015
Последна промена13:22:08 , 29 Ное, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка