00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Антифриз ЕКО

Антифриз ЕКО

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Најново во нашиот асортиман на производи.
  Антифриз ЕКО (-40 и концентрат) во пакувања од 1кгр, 3кгр, 5кгр, 10кгр и 200 кгр.
  Зимска течност до -22 во различно пакување.
  Антифриз Г12 од Италијанско потекло во различно пакување.
 • Категорија:Опрема за возила
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Аква Дејон плус

  • Опис на компанијата:Аква Дејон Плус е компанија со производна дејност во областа на прехрана и хемија. Произлегува од Аква Дејон, компанија која постои од 1996 година и е препознатлива на територијата на цела држава по квалитетот на своите производи и услуги.
  • Име на контакт лице:Виолета Стојчева
  • Адреса:ул.27 бр.1А нас.Илинден
  • Поштенски број:1041
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/277-131; 070/277-141
  • Телефон #:02/ 2552299
  • Факс #:02/ 2552299
  • Година на регистрација:2012
  • Број на вработени:5
  • Годишна продажба:10000000
  • Локација на мапа:Прикажи  022552299

  корисничка поддршка