00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

RHEINOL PRIMOL POWER SYNTETHIC 10W40


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Полусинтетичко Германско масло со одличен квалитет погодно за сите бензински и дизел мотори и мотори на Гас(LPG), придонесува добро подмачкување и заштита на моторот и поголем интервал на промена. RHEINOL Lubricant - High Quality oil Made in Germany
 • Категорија:Моторни масла
 • Продавач:Топ Систем
 • профил на компанијата

  Топ Систем

  • Опис на компанијата:Застапништво, увоз и дистрибуција на моторни, индустриски масла и мазива од брендовите: - WEG - RHEINOL - CYCLON
  • Име на контакт лице:Ivan Georgievski
  • Адреса:"Пат за Батинци" бр.12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38975442015
  • Телефон #:+38923215558
  • Факс #:+38923215549
  • Локација на мапа:Прикажи  023215558

  корисничка поддршка