00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Топ Систем

  • Опис на компанијата:Застапништво, увоз и дистрибуција на моторни, индустриски масла и мазива од брендовите: - WEG - RHEINOL - CYCLON
  • Име на контакт лице:Ivan Georgievski
  • Адреса:"Пат за Батинци" бр.12
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38975442015
  • Телефон #:+38923215558
  • Факс #:+38923215549
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Следи1
Број на производи48
Член од16 Јан, 2015
Последна промена15:47:47 , 11 Јул, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка