00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

БМВ (BMW) РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Резервни автомобилски делови за моделите на BMW (БМВ). За нарачка и повеќе информации во БИММЕР Сервис тел: 02/ 2655757 моб: 070/ 305529
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Биммер БМВ Сервис

  • Опис на компанијата:БИММЕР е специјализиран сервис за BMW и MINI возила. Нудиме комплетна услуга за Вашето возило, која содржи дијагностика, сервисирање и продажба на резервни делови од брендовите BMW и MINI. Одржувањето на вашето возило предадете го во раце на експерти со долгогодишно искуство, кои можат да се соочат со секаков проблем и да најдат соодветно решение. Повелете во нашиот сервисен центар, а ние ќе се потрудиме да станете дел од задоволните клиенти на БИММЕР . На Ваша услуга :)
  • Име на контакт лице:Борис
  • Адреса:Јадранска магистрала 74 (Качанички пат)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+389 2 265 5757
  • Локација на мапа:Прикажи  022655757

  корисничка поддршка