00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Биммер БМВ Сервис

  • Опис на компанијата:БИММЕР е специјализиран сервис за BMW и MINI возила. Нудиме комплетна услуга за Вашето возило, која содржи дијагностика, сервисирање и продажба на резервни делови од брендовите BMW и MINI. Одржувањето на вашето возило предадете го во раце на експерти со долгогодишно искуство, кои можат да се соочат со секаков проблем и да најдат соодветно решение. Повелете во нашиот сервисен центар, а ние ќе се потрудиме да станете дел од задоволните клиенти на БИММЕР . На Ваша услуга :)
  • Име на контакт лице:Борис
  • Адреса:Јадранска магистрала 74 (Качанички пат)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+389 2 265 5757
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи6
Член од30 Јул, 2015
Последна промена12:36:52 , 30 Ное, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка