00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Голем избор на бришачи


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Голем избор на бришачи од повеќе брендовиво Евро 07 Македонија. За повеќе информации обратете се на Вашиот трговски претставник или во најблискиот објект на ''ЕВРО 07''-Македонија или посетете ја нашата веб страна www.euro07.mk
 • Продавач:Евро 07
 • профил на компанијата

  Евро 07

  • Опис на компанијата:"Евро 07" Македонија ДООЕЛ е основана во 2010г. во Скопје и е специјализирана за увоз и дистрибуција на резервни делови и масла за лесни и леснотоварни автомобили. Фирмата е директен увозник на резервни делови на повеќе од 100 водечки фирми –производители од Италија, Германија, Шпанија, Франција, Јапонија, Кореја, Кина и други, што е гаранција за потеклото и квалитетот на понудените производи. "Евро 07" Македонија ДООЕЛ им нуди на клиентите максимално широка програма на резервни делови од над 100 000 артикли за европски, јапонски и корејски лесни и леснотоварни автомобили со атрактивни цени, врвен квалитет и висок квалитет на услугата.
  • Име на контакт лице:Даниела
  • Адреса:Јадранска магистрала б.б. (Качанички пат)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076 339 288
  • Телефон #:02 2469 854
  • Локација на мапа:Прикажи  022469854

  корисничка поддршка