00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

FEDERAL MOGUL

FEDERAL MOGUL

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Federal Mogul - светски производител со разновидна палета на квалитетни производи, ја има освоено довербата на клиентите од целиот свет.
  Federal Mogul е основен снабдувач на производи, услуги и решенија за првично и последователно вградување. Партнер е на множество увозници и трговци од целиот свет. Подолго од еден век држи лидерски позиции на пазарот, разработувајки богат асортиман на артикли произведени за потребите на новите генерации на автомобили.
  Глобалната мрежа од технички центри со висококвалификуван персонал распоредени во САД, Европа и Азија го овозможуваат разработувањето на модерни и иновативни производи.
  Како група од премиум брендови нуди голема гама на производи: дискови, плочки, филтри, брегасти осовини, карики, чаури, спони, јабучици, семеринзи, гумички за балансштангла, гумички за вентили, рамења, свеќици, дихтунзи, штрафови за тркала, лагери, бришачи...
 • Продавач:Евро 07
 • профил на компанијата

  Евро 07

  • Опис на компанијата:"Евро 07" Македонија ДООЕЛ е основана во 2010г. во Скопје и е специјализирана за увоз и дистрибуција на резервни делови и масла за лесни и леснотоварни автомобили. Фирмата е директен увозник на резервни делови на повеќе од 100 водечки фирми –производители од Италија, Германија, Шпанија, Франција, Јапонија, Кореја, Кина и други, што е гаранција за потеклото и квалитетот на понудените производи. "Евро 07" Македонија ДООЕЛ им нуди на клиентите максимално широка програма на резервни делови од над 100 000 артикли за европски, јапонски и корејски лесни и леснотоварни автомобили со атрактивни цени, врвен квалитет и висок квалитет на услугата.
  • Име на контакт лице:Даниела
  • Адреса:Јадранска магистрала б.б. (Качанички пат)
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076 339 288
  • Телефон #:02 2469 854
  • Локација на мапа:Прикажи  022469854

  корисничка поддршка