00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гуми за автомобил FULLGRIP PT935 - 225/75 R16 C


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Гуми за автомобил FULLGRIP PT935 - 225/75 R16 C
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Агро гума
 • профил на компанијата

  Агро гума

  • Опис на компанијата:Агро гума е компанија која нуди тракторски, дамперски, виљушкарски, камионски, автогуми, бандажи, патнички и внатрешни гуми.
  • Име на контакт лице:Агро гума
  • Адреса:Ул.8 бр.133 с.Дрма
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 2440798
  • Телефон #:02 2440798
  • Факс #:02 2458310
  • Локација на мапа:Прикажи
  26%заштеда
  Цена со ДДВ:6.763 ден. 5.000 ден.

  Гуми за автомобил FULLGRIP PT925 - ...

  29%заштеда
  Цена со ДДВ:5.089 ден. 3.600 ден.

  Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

  29%заштеда
  Цена со ДДВ:6.270 ден. 4.400 ден.

  Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

  29%заштеда
  Цена со ДДВ:6.323 ден. 4.450 ден.

  Гуми за автомобил EXPLERO WINTER W6 ...

  29%заштеда
  Цена со ДДВ:3.484 ден. 2.450 ден.

  Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...

  29%заштеда
  Цена со ДДВ:7.417 ден. 5.200 ден.

  Гуми за автомобил SNOWMASTER W651 - ...
  022440798

  корисничка поддршка