00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Агро гума

  • Опис на компанијата:Агро гума е компанија која нуди тракторски, дамперски, виљушкарски, камионски, автогуми, бандажи, патнички и внатрешни гуми.
  • Име на контакт лице:Агро гума
  • Адреса:Ул.8 бр.133 с.Дрма
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 2440798
  • Телефон #:02 2440798
  • Факс #:02 2458310
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи11
Член од18 Окт, 2018
Последна промена08:45:11 , 02 Мар, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка