00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Tracmax X-PRIVILO S130

Tracmax X-PRIVILO S130

Цената е со вклучен ДДВ
2.525 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Tracmax X-PRIVILO S130
  205/55R16
 • Продавач:Турбомакс
 • профил на компанијата

  Турбомакс

  • Опис на компанијата:Ние Ви нудиме најголем избор на гуми за Вашите автомобили од реномирани светаски производители, патувајте безбедно... ТУРБО МАКС Ви нуди најголем избор на бандажи од различни матерјали и дизајни со највисок квалитет... Само во TURBOMAKS® можете да најдете пневматици и фелни со врвен квалитет понајповолни цени, поправка, исправување и фарбање на фелни со најнови CNC машини, сензори и многу други услуги. Турбомакс нуди •Гуми и фелни со врвен квалитет и поволни цени •CNC обработка - поправка, исправање, фарбање фелни •Сензори •Лепење гуми
  • Име на контакт лице:Турбомакс
  • Адреса:Скупи 24
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 206860
  • Телефон #:02 2030100
  • Факс #:02 2030100
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.880 ден.

  Tracmax X-PRIVILO S130

  Цена со ДДВ:2.330 ден.

  Tracmax X-PRIVILO S130

  Цена со ДДВ:1.540 ден.

  Tracmax X-PRIVILO S130

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:4.120 ден. 3.090 ден.

  LASSA 205/55R16 91V GREENWAYS
  022030100

  корисничка поддршка