00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Четка за бандажи Nilfisk-ALTO (WAP)

Четка за бандажи Nilfisk-ALTO (WAP)

Цената е со вклучен ДДВ
3.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Конусна ротирачка четка 3in1 за чистење на бандажи, тркала на велосипеди, дрвен мебел во градина, и сл. Допира до сите агли и ќошеви.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Вап Мак
 • Земја на потекло:Германија
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Вап Мак

  • Опис на компанијата:ВАП МАК, Скопје, формирана во 1993 година, е генерален застапник на компанијата Nilfisk од Данска, претходно позната како WAP-ALTO. ВАП МАК увезува, продава и сервисира апарати од Nilfisk, еден од светските најголеми снабдувачи на професионална опрема за чистење со седиште во Данска и продажни салони во повеќе од 80 земји во светот. Nilfisk произведува комерцијална и професионална опрема за одржување на хигиена и чистота во неколку сектори, и тоа: Земјоделство Домаќинство Градежништво Автоиндустрија Прехранбена индустрија Јавни и комерцијални објекти. Горди сме да ги вброиме меѓу нашите клиенти некои од најголемите и докажани компании во државата, но сите наши клиенти, мали или големи, се еднакво важни за нас! Официјален вебсајт: www.vap.mk
  • Име на контакт лице:Марта Арсовска
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр, 151 Мезанин
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038970367114
  • Телефон #:0038923222161
  • Факс #:0038923119022
  • Година на регистрација:1993
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи  023222161

  корисничка поддршка