00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

МАШИНA ЗА ЧИСТЕЊЕ СО ВОДА ПОД ПРИТИСОК Karcher K 2 Home T 150


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Технички карактеристики
  Max. Температура на
  влезна вода 40 °C
  Проток на вода max. 360 l/h
  Притисок max. 130
  Моќност 1,4 kW
  Пиштол за висок притисок
  Црево за висок притисок 6 m
  Вграден филтер за вода ■
  Брзо поврзување ■
  Активно смукање на вода ■
  Стандардна опрема
  Високо притисна цевка со дизна
  Високо притисна дизна за тврдокорна нечистотија ■
  Алатка за чистење подови Т 150
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Клинтек
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Клинтек

  • Опис на компанијата:КЛИНТЕК ДООЕЛ од Скопје е овластен застапник на германската компанија Kärcher. На овој начин комплетниот асортиман на Kärcher машини, опрема и средства за чистење е достапен и на цела територијата на Република Македонија. Ориентирани кон клиентите, ние од КЛИНТЕК, за приватни и професионални корисници нудиме: Karcher машини и уреди, инструкции за ракување, демонстрација, услуги за брза и компетентна поддршка во случај на било какво прашање и било каков проблем.
  • Име на контакт лице:Горан Бибовски
  • Адреса:Народен Фронт 19 а, ТЦ Беверли Хилс
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075213105
  • Телефон #:070353614  070353614

  корисничка поддршка